Nově doručujeme na Slovensko za stejnou cenu jako po Česku za 79 Kč

Obraz s vlastní fotografiií

Obraz z vlastní fotky

Chybí Vám doma vkusná dekorace, která bude krásně doplňovat interiér Vašeho domova? Nahrajte vlastní fotografii a vytvořte originální obraz z vlastní fotky. . Pověste obraz na zeď kdekoliv ve Vašem domově a zaručeně se stane středem pozornosti. Zcela jedinečný designový doplněk z vlastní fotografie bude denně dělat radost nejen Vám ale i návštěvám.

Tisk obrazů

Fotografie na plátno vytiskneme pomocí profesionální tiskárny. Při tisku obrazů používáme precizní technologii zpracování fotografií, jejímž výsledkem jsou ohromující fotoobrazy o širokém rozsahu barev a jemné gradace. Výtisky jsou navíc vysoce odolné proti poškrábání. Výjimečná kvalita tisku fotoobrazů je podpořena systémem vylepšené reprodukce černé barvy a zdokonalením detailů v tmavých oblastech.

Fotoobrazy tiskneme na kvalitní plátno 250g

Plátno je chemicky běleno, takže před samotným tiskem je čistě bílé. Výsledný tisk tedy následně barevně odpovídá Vámi předaným podkladům. 

Fotoobrazy a jejich tvorba

Foto obraz je připevněn na robustním dřevěném rámu, takže jeho zavěšení na zeď nic nebrání. Vybírat můžete z různých velikostí obrazů, od formátů 30 x 20 cm až po formát 100 x 150 cm. 

Při tvorbě obrazu z fotky prosím počítejte s tím, že potřebujeme 3 cm z každé strany na zahnutí. Tato část fotoobrazu je ohnuta přes rám a tam přichycena. Doporučujeme neumísťovat obličej nebo Váš grafický rámeček fotografie blízko oblasti ořezu, mohlo by dojít k nesouměrnému napnutí obrazu na rám.